Enkele bericht bekijken
Oud 15 December 2003, 22:26   #5
Miss_Sweetgirl
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by dext0r
hier dus mijn bericht, wat ik al zei ...

in hoeverre vind je het eigenlijk belangrijk dat je uit het meidenforum bent geknikkerd? aangezien je hier de laatste 3 maanden al niet meer actief bent geweest
het is dan opvallend als hetje ineens stoort dat je er nite meer in kunt nadat een dergelijk euvel zich heeft voorgedaan. en vervolgens wijzen ook nog een paar vingers jou kant op..

misschien is het raadzaam eerst weer een actief post/forum gedrag hier te vertonen, opdat het vertrouwen in jou als user misschien wat omhoog gaat?

(overigens is het dus niet zo dat we hier zonder pardon dan maar de regel moeten handhaven, eens een lek, altijd een lek? , graag woorden van mede staffmembers/beheerder hierover a.u.b )
Mja wat je in dat andere topic had kennen lezen.. Ik heb gehoord van andere dat ik eruit was gegooit... Dat vond ik behoorlijk vaag en ging ik dus vragen waarom ik er niet meer in mocht.

Het intreseert me dus wel.. ik heb btw laatst ook nog een post egdaan in meiden al was dat mischein een grote post ofzo maar goed das minder dan drie amanden geleden..

maar goed dat maakt ook niet uit.. Het stoorde me toen ik eht hoorde, omdat ik het raar vond en toen ik dus nu hoorde waarom ik eruit ben gegooit vind ik het nog dommer.

Enkel alleen omdat mesnen het zeggen gaat iedereen er maar van uit dat dat zo is.

Hoeveel mensen hebben al niet gezegd dat Loeloe een slechte forumbaas is? En zij is er toch ook nog steeds en dat terwijl heel wat mensen dat "denken" ?