Citaat:
Originally posted by Ar-Tuur

Dat Ghana filiaal kost alleen maar geld. Laat Feyenoord liever dat geld besteden aan een duurdere investeringen in Nederlandse voetballers en de jeugdopleiding.
|
Helemaal waar Ar-Tuur!
Maar onze Jorien beweert dat het hele Ghana project uit z'n achterzak wordt betaald. Nobel hè, van Jorien?
Geloof er alleen geen tering van, of het moet Jorien flinke knaken opleveren.
En als je iets verder kijkt dan je neus langs is zie je al dat de inkomsten van Feyenoord Stroom ook naar het Ghana project gaan, dus Jorien betaalt helemaal niet alles uit z'n achterzak. Er worden bepaalde inkomsten van de club daar ingestoken, wat gewoon smijten is met geld.
En helemaal niemand zit te wachten op 4 Ghanezen in de basis opstelling van Feyenoord. Dan weet je zeker dat er na elke editie van de Klassieker over en weer bloemetjes worden verstuurd.
"COMMERCIEEL BESTUUR, EINDE CLUBCULTUUR"