Verstandige woorden, Theo

Maar het draait bij ons niet alleen om de diverse Supportersverenigingen (Officiële, Fanproject, Westside Ultra's en Rodafans Belgium), maar met name om de politie Kerkrade, die totaal niet tegen bepaalde belachelijke combi's (Willem II!! Heerenveen, AZ

!!!) Bovendien blijken ze totaal zinloos, in Alkmaar was stad en cafébezoek geen enkel probleem. Maar het houdt eerst wél in dat veel supporters dan maar thuis blijven.
Inderdaad, uitsupporters zorgen meestal voor de sfeer in het stadion. Weinig publiek van de bezoekers betekend vaak ook dat de thuisclub weinig motivatie tot zingen kan opbrengen, en dus wordt de sfeer steeds gezapiger. Een gemiste kans! Want als er altijd wat te doen is, dan komen die schoolkinderen, en breinaaldverenigingen vanzelf wel!