Onderwerp: spring
Enkele bericht bekijken
Oud 3 January 2004, 22:55   #78
Kampie
LuisterNietNaarJeMoeder
 
Kampie's Avatar
 
Geregistreerd op: 15 August 2001
Locatie: Groningen
Berichten: 9.448
Stuur een bericht via ICQ naar Kampie
Standaard

Citaat:
Originally posted by PFP
jij weet kennelijk helemaal niet waarover je praat, mijn zusje is dyslectisch en daardoor kan ze niet naar zo'n goede school, maar gaat ze naar een school waar vooral veel handwerk van pas is. (tuinschool) en dat doet ze niet omdat ze lui is alsof ze daar geen verdriet van heeft, dat moet je echt eens in mijn gezicht zeggen dat ze gewoon te lui is, eikel
ik heb het niet over jouw zusje..

ik heb net ook al gezegt dat UL ook een oude vorm van dyslexie heeft..

er zijn idd mensen echt ziek.. maar ik wordt zo schijtziek van die mensen die altijd maar roepen dat ze een ziekte hebben terwijl dat net 1 klein puntje vertonen van die ziekte..

daar wordt ik schijtziek van..

meneer heeft 1 spelfout.. en ja hoor: DYSLEXIE! ik wil hem niet tegen komen.. dat soort mensen is gewoon lui en zoeken aandacht door te roepen dat ze een ziekte hebben..

daar moet ik op spugen..
__________________
Te horen elke woensdag op SluttieFM (http://www.sluttiefm.nl)
WeekBreek LIVE van 19.00u tot 22.00u, met daarna de GrooveMix.
Verhaaltjes?? http://www.plaintext.nl (ook voor de belgen)
Kampie is offline   Met citaat antwoorden