Onderwerp: samenwonen
Enkele bericht bekijken
Oud 4 January 2004, 12:39   #27
anemic
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by L_angeldc
misschien zijn ze gewoon zo gelukkig samen, dat het gewoon heel goed gaat tussen hun twee en dat ze daarom willen samenwonen. zo van we gaan voor het eerst op kamers, allemaal nieuwe dingen enzo, laten we dat samen allemaal gaan doen en meemaken?
ik zeg niet dat ik het ermee eens ben, want 17 jaar om te gaan samenwonen, notabene de eerste keer dat je uit huis gaat wonen, vind ik ook te jong. maar als zij er beiden van overtuigd zijn dat het gaat lukken en dat goed gaat, naja laat het ze proberen, en als het niet werkt dan weten ze dat ook weer. beetje leren van je fouten idee
ja alleen is het dan zo sneu dat je samen in 1 kamer woont zonder de mogelijkheid om weer bij je ouders te gaan wonen als het misgaat.
  Met citaat antwoorden