Enkele bericht bekijken
Oud 9 January 2004, 10:27   #1
Sander
Medewerker
 
Sander's Avatar
 
Geregistreerd op: 2 December 2003
Locatie: Noord-Brabant
Berichten: 13.129
Standaard Trein te laat! de fik erin.

Boze treinreizigers verwoesten station om vertraging

Donderdag 8 januari 2004, NEW DELHI - Uit woede over vertragingen en het uitvallen van treinen hebben ongeveer 5000 mensen een station in de Noord-Indiase deelstaat Uttar Pradesh in brand gestoken.


De menigte liet behalve het station van de stad Dankaur, ongeveer 50 kilometer ten zuidoosten van de hoofdstad New Delhi, ook een wagon van een goederentrein in vlammen opgaan, zo meldde de krant Hindustan Times donderdag.
Door de rellen raakten zeker twaalf mensen gewond. Het treinverkeer kwam vier uur lang stil te liggen, waardoor nog eens twintig treinen een vertraging opliepen.
Sinds weken zucht het noorden van India onder een koudeperiode met temperaturen rond nul graden Celsius. Dat is ongeveer tien graden onder de normale temperatuur voor deze tijd in dat gebied. Ochtendmist hindert het zicht. Daardoor treden dagelijks vertragingen op in het lucht- en het treinverkeer. De vertragingen liepen op tot soms tien uur.
Sander is offline   Met citaat antwoorden