Onderwerp: Haat.
Enkele bericht bekijken
Oud 15 April 2004, 11:35   #33
BaRBie
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 0Vera
Het zal je toch op een of andere manier emotioneel moeten "raken" wil je echte haat kunnen voelen. Wat supahfly beschrijft bijvoorbeeld, heeft te maken met het wat die jongen zijn lief heeft aangedaan, en dat raakt HEM omdat hij van zijn lief houdt.
Ik zou bijvoorbeeld alle pedo's wel af kunnen schieten, als ze dutroux zouden vermoorden zou ik echt wel kunnen juichen ofzo
en ik ben NIET een persoon van leedvermaak maar pedo's mogen echt eeuwige pijn voelen
Net als mannen die er genot in scheppen om een vrouw te overheersen, vooral op seksueel gebied (vooropgesteld dat het hier niet om SM gaat waar t de bedoeling is natuurlijk ) owww die kan ik ook wel afslachten
Maar dat is omdat het mij persoonlijk zo raakt... ik heb zelf heel wat moeten overwinnen voor mezelf om van sex te kunnen genieten doordat ik langdurig ben misbruikt door twee jongens afzonderlijk. En ik ben er nog niet. En ik ben inmiddels al 4 jaar seksueel actief (zelf gekozen dit keer ) en et begint nu pas echt op genieten te lijken.
En ik heb van geen van beide ooit een sorry gekregen. Sorry voor het vergallen van je leven, sorry voor vier jaar depressie, sorry voor je vaginisme, sorry voor al je pijn, je leed, je lijden, je gevecht voor herstel
mooie wereld leven we toch he
Achja, ik zal er wel nooit overheen komen, ik ben een jaar in therapie geweest en mn nachtmerries zijn over, maar jah dan ben je het niet kwijt. Sterker nog, het zal altijd deel van me zijn.
Dat klopt en dat herken ik ook, maar dat is precies mijn punt,. Ik was het er al mee eens dat haat emotioneel is, ik denk alleen niet dat het perse tegen een persoon gericht moet zijn, maar het ook tegen soorten groepen kan zijn. En ik herken het laatste deel van je verhaal maar al te goed, been there, done that, got the t-shirt, en ik ben het er absoluut mee eens dat zulke mensen mogen branden in hell, net als kinderverkrachters en dergelijke, en ik als ik zo'n persoon nu tegen zou komen zou ik niet eens aarzelen diegene te vermoorden, hoe hard of idioot dat ook mag klinken. Maar ik denk niet dat zulke gevoelens voortkomen uit persoonlijke haat alleen, ik denk ook dat iedereen in hun gezonde verstand datzelfde zou doen.
  Met citaat antwoorden