Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door virginia
Ja verlieftheid gaat op een gegeven moment over in houden van. Dat kan na een half jaar maar ook pas na 3 jaar. Ik denk dat als het als heel snel gebeut dat je wel meot nadenken of het wel goed zit met jullie relatie. Maar veel mensen maken het ook uit als ze niet meer verlieft zijn omdat ze dan dneken dat de relatie geen zin meer heeft. Het moeilijkste is je erover heen te zetten dat je nie tmeer echt verlieft bent. Maar door veel afwisselende dingen te doen en elkaar te verrassen enzo houd je je relatie spannend en blijf je langer verlieft.
|
Na 3 jaar is onmogelijk...
K heb onlangs een artikel gelezen dat verliefdheid maximum een jaar kan duren. Daarna kan je wel nog opflakkeringen van verliefdheid krijgen,maar niet meer die echte verliefdheid waarbij je aan niets anders denkt, geen eetlust hebt,enz.
Verder... Ik wist pas na 1,5 jaar, 2 jaar dat het houden van was. Nu weet ik het wel zeker, maar k heb regelmatige verliefde momenten en vlindertjes