Nee, natuurlijk is dat niet hetzelfde. NUON is een particulie sponsor, die mag zelf weten wat het met haar sponsorbudget doet. Een gemeente dient met haar overheidsgeld openbare werken en gelegenheden te bouwen en te onderhouden.
Dat staat overigens los van de discussie of een overheid überhaupt geld mag steken in een BVO ja of nee. Volgens de Europese wet mag dit niet, maar wel een stadion kopen bijvoorbeeld. Dat mag wel. Persoonlijk vind ik dat wanneer theaters en bibliotheken gemeentegeld krijgen, dat een BVO dit dat ook mag. Maar dan wel volgens richtlijnen en iedere BVO gelijk. Dat gebeurt echter niet, en dát is wel competitievervalsing.
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
|