Enkele bericht bekijken
Oud 23 May 2004, 13:01   #26
MasterB
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Assasin
Ja hoor:
Frederivk Hoyle, een van de meest vooraanstaande wetenschappers van deze tijd, heeft de waarschijnlijkheid van het bestaan van de evolutie berekend.
De kans dat het universum is ontstaan uit een oerknal is 10 tot de macht 40.000at is een 1 met veertigduizend nullen!
De waarschijnlijkheid door dit getal is zo enorm klein dat men gerust kan stellen, dat de kans dat wat ontstaan zijn door een oerknal, ongever even groot is, als het ontstaan van allerlei mooie boeken door een explosie in een drukkerij!


Ik hoef hier niet op in te gaan, want dit heeft niets met de evolutietheorie te maken. Ik kan wel weer raden dat jij er zelf geen onderzoek naar hebt gedaan, maar puur sites kopieert.

Citaat:

OVERGANG VAN AAP NAAR MENS


Dus omdat er een zielige wetenschapper rondliep die een vervalsing wilde aandragen is de HELE overgang van mens/aapachtige naar respectievelijk mens weg. Ook in deze kop zie ik hoe weinig je er van begrijpt, want er wordt niet uitgegaan van aap naar mens.

Citaat:

EVOLUTIE;MEER EEN DENKBEELD DAN WETENSCHAP


Dat wat je nu gaat noemen heb ik al talloze malen moeten weerleggen. Dit hoeft dus ook niet in de schoolboekjes.

Citaat:

1 DE ONTBREKENDE SCHAKELS
Evolutionisten nemen het stanpunt in dat leven kan ontstaan uit levensloze materie. Dit is wat er vroeger ook gedacht werd, toen er in de kadavers maden gevonden werden. Nu weten we dat de oorzaak ligt bij vliegen die hun eitjes in de kadavers hebben gelegd.


Hulde, weer haal je abiogenese erbij. Dit is een discussie over de evolutietheorie!

Citaat:

De grondregel van de biologie leert ons dat alleen leven, leven kan verwekken.



Daar komt abiogenese om de hoek kijken, maar open daar maar een aparte thread over.

Citaat:
Ten tweede moet de veronderstelling dat mutaties worden gefixeerd door natuurlijke selectie afgewezen worden, omdat het niet bevestigd kan worden door de paleontologie (wetenschap van fossielen).


Dit hoeft ook niet beweerd te worden, want dit wordt ook niet gefixeerd door mutaties. Mutaties ontstaan at-random. Het zou me verbazen als je enige DNA-kennis in huis hebt. Natuurlijke selectie selecteert daarna de individuen met de beste capaciteiten om te overleven.

Citaat:

Paleontologie ondersteunt de bewering van de evolutie niet omdat zowel mens als bacterie ieder afzonderlijk verschijnen zonder enig verbindende schakel.


Paleontologie is bezig met de zoektocht, maar kan natuurlijk niet elke verbindende schakel vinden en al helemaal niet die van prokaryoten. Tevens fossiliseert niet elk organisme, dus blijft het een lastige taak.

Citaat:

De plaatjes die nu nog steeds in schoolboeken voorkomen zijn stuk voor stuk achterhaald. Een goed voorbeeld daarvan is de alombekende Java-mens. Deze vondst nl: fragmenten van een chimpanseeschedel en een bot van een mensenbeen werden gevonden door een zekere Eugene Dubois (1891). Ondanks het feit dat deze beide objecten vele meters van elkaar gevonden werden,heeft Eugene Dubois het bot van het mensenbeen en de fragmenten van de chimpansee-schedel bij elkaar gevoegd en doen voorkomen alsof het een en hetzelfde individu wase java-mens.


Het is niet zo dat de Java-mens maar in een exemplaar is gevonden. Java-mens zou ik overigens aanduiden als Homo Erectus, omdat je anders problemen krijgt. Van Homo Erectus zijn meerdere exemplaren gevonden. Al jouw beweringen zou ik gaarna ook met bewijs willen zien overigens, want ik heb er nog nooit over gelezen.

Citaat:
Pas vele jaren later heeft Dubois eerlijk toegegeven, dat de chimpansee-schedel en het menselijk bot vele meters van elkaar verwijderd waren en dat hij ook twee andere menselijke skeletten heeft gevonden in dezelfde laag als het menselijk bot maar dit nooit heeft vermeld.


Wederom, zou je dit met een bron kunnen onderbouwen?

Citaat:

Maar dit vertellen de schoolboeken u niet. De plaatjes blijven suggereren dat er een evolutie heeft plaatsgevonden, een andere conclusie zou immers leiden tot het bestaan van een Schepper.


Dat is niet waar. Het failliet van het een leidt niet direct tot de winst van de ander. Creationistische leugens weer.

Citaat:

Als evolutie echt zou zijn, zou het bewijs overvloedig en duidelijk zijn.
Musea zouden vol zijn van fossiele overgangen tussen biologische groepen.
Maar die zijn er niet.


Zoals ik al zei, fossilisatie is niet iets van alledag en vindt niet plaats bij elk organisme.

Citaat:

2 DE WET VAN ENTROPIE
De evolutietheorie beweert dat alle simpele vormen van leven en elementen steeds meer georganiseerd en gecompliceerd worden door puur toeval.
Dit alles is echter in strijd met de wet van entropie. De wet van entropie is een natuurkundige wet die ons simpelweg leert dat alles wat oud wordt
-terugloopt-verslijt en vergaat.Het word dus niet beter maar slechter.


Iemand die niet weet wat entropie is. Entropie staat ook bekend als chaos. Deze wet leert ons alleen dat de entropie in een geisoleerd systeem toeneemt bij en spontaan proces. De entropie kan op een bepaald punt afnemen als deze op een ander punt maar minstens evenveel toeneemt. Tevens kun je bij gekanaliseerde toevoer van energie in een systeem orde uit chaos krijgen. Zie de vorming van H2O uit O2 en H2.

Citaat:

3 MERKWAARDIGE VONDSTEN
een 26 meter grote walvis die ontdekt werd in een aarlaag van sedimentgesteente of kiezelgrond te Lompae in Californie veroorzaakte een grote opwinding. De walvis staat op zijn staart! Het geloof der evolutionisten in de theorie der uniformiteit leert, dat aardlagen het werk zijn van honderden miljoenen jaren geleden en dat die werden gevormd door dezelfde krachten die ook nu nog werken nl.wind, regen en storm.
Het is vanzelfsprekend en voor de hand liggend dat deze processen niet snel genoeg zijn om een baleinwalvis te vangen, terwijl hij op zijn staart staat.
Er zijnvele andere ontdekkingen die moeilijkheden veroorzaken voor de evolutieleer. In Canada en in de staat Tennesee heeft men rechtop staande bomen blootgelegd, die zich uitbreiden tot twee of meer aardlagen.
wanner de tijdtelling van evolutionisten juist is, zouden deze bomen 275 miljoen jaren oud moeten zijn.
Om deze zaken nog gecompliceerder te maken, heeft men bomen gevonden, waarvan de wortels naar boven wezen.
Dit alles vewijst naar een wereldwijde catastrofe bijvoorbeeld,een zondvloed.


Heb je wel eens gedacht hoe het zou kunnen dat een boom dwars door alle lagen heen zit? Het kan komen doordat een boom bij een rivier in de rivier valt. Het slib zal dan horizontaal in plaats van verticaal, hetgeen hier gesuggereerd wordt, zich afzetten. De boom groeit door de aardlagen heen. Dit wijst helemaal niet op een zondvloed. Overigens is de zondvloed ook een leuke discussie, want die kan niet plaats gevonden hebben op grote schaal.

Citaat:

4 HET DNA PROBLEEM
"Het genetische verschil tussen een mens en chimpansee, is op z'n minst 1,6%. Dit betekent echter wel dat als er inderdaad een evolutie heeft plaatsgevonden, er een ruimte van 48 miljoen nuclotiden overbrugd is door puur toeval. Doch elke willekeurige verandering van slechts 3 nucleotiden is al fataal voor elk dier" "Human Genome Project, Quantative Disproof of Evolution" Barney T. Maddox, M..


Zijn dit drie willekeurige nucleotiden of 3 nucleotiden achter elkaar. Met een beetje inzicht had je zelf ook kunnen bedenken dat dit niet waar is. Kijk maar eens naar sikkelcelanemie. Een verandering van enkele nucleotiden die zelfs een evolutionair voordeel oplevert.

Citaat:

5 HET BEWIJS DAT MENS EN DINO-SAURUS GELIJKTIJDIG LEEFDEN
Twee vooraanstaande geleerden hebben in de "Geological Education" toegegeven dat als men kon bewijzen dat de mens en de dinosaurus gelijktijdig leefden dit het concept van de evolutie totaal zou vernietigen.
In de Evidence of Creation museum in Glenrose Texas liggen een aantal bewijzen dat de mens en dinosaurus gelijktijdig leefden.
Wij willen slechts enkele met u bespreken:
a) Dr. Carl Baugh heeft vlakbij Glenrose Texas een gefossiliseerde vinger van een mens gevonden in dezelfde laag waar voetafdrukken gevonden waren van dinosaurussen. Twintig verschillende geleerden hebben deze vinger onderzocht en bevestigd dat het inderdaad een vinger van een mens is. Deze vinger is te bezichtigen in de Evidense of Creation Museum in Glen Rose texas U.S.A.
Verder zijn er ook nog 57 voetafdrukken van mensen gevonden in dezelfde laag waar de afdrukken van de dinosaurussen zich bevonden.
b)dezelfde Dr.Carl Baugh is ok in het bezit van een kunstvoorwerp dat door een mens is gemaakt. Deze hamer is onderzocht in de Tel-Lab in Columbus Ohio. Dit is het lab waar men de originele maanstenen onderzoekt.
Het is bevestigd dat deze hamer gevonden werd in dezelfde laag waar de voetafdrukken van de dinosaurussen zich bevonden.
Ik ken de Paluxy River tracks vervalsingen, daar zouden deze best eens onderdeel van kunnen zijn. Heb je hier bewijs voor?

Een tip, ga in het vervolg even beter je huiswerk doen.