Enkele bericht bekijken
Oud 24 May 2004, 14:13   #11
Bird Of Prey
the bearded lady
 
Bird Of Prey's Avatar
 
Geregistreerd op: 14 January 2002
Locatie: Amsterdam
Berichten: 6.828
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ar-Tuur
Porto speelde thuis Manchester van de mat, won in Engeland knap,
Als dat tweede loepzuivere doelpunt van Scholes niet was afgekeurd, dan had je een hele andere wedstrijd gehad. Dan moest Porto wel komen in plaats van dat het op resultaat de 90 minuten vol maakte. Daardoor was er dan ruimte ontstaan voor Manchester, en we weten allemaal dat mensen als van Nistelrooij bar weinig ruimte nodig heeft om succesvol te kunnen zijn. Het is niet voor niets dat hij tegenwoordig vaak door 2 of zelfs 3 man wordt afgedekt,

Citaat:
won in Marseille met 3-2, was veel beter dan de kampioen van Frankrijk Lyon in de kwartfinale en scoorde tot de halve finale in iedere CL wedstrijd, ook uit. Alleen in de halve finale tegen Deportivo was het niet om aan te zien, maar dat lag niet alleen aan Porto.
Toegegeven, tegen de Franse clubs heeft Porto inderdaad goed gespeeld. Over de halve finale ben ik echter totaal niet te spreken. Op de heenwedstrijd was het niet om aan te zien omdat beide partijen er toen vrede mee hadden als ze met 0-0 de pot hadden afgemaakt.

Verder was het uiteraard een discutabel moment dat Andrade er met rood af moest na dat vriendschappelijke trapje. Bij Deportivo kent hij Porto als geen ander, en daar had Deportivo in het veld gebruik van kunnen maken als hij tenminste was vrijgesproken van zijn (mijns inziens onterechte) schorsing.

In La Coruna was het toen idd stom dat César die sliding binnen de 16 meter maakt. Die Portugezen gaan nou eenmaal makkelijk liggen, en als er dan net een scheidsrechter is die in die geintjes tuint... Natuurlijk valt er wat van te zeggen dat Deportivo er verder niet meer aan te pas kwam, maar dat kwam dus ook omdat Porto na die penalty praktisch alleen maar op de verdediging ging spelen. Nogal logisch dat Deportivo er dan niet meer langs kan komen.
__________________
What do the innocent know, except what the guilty teach them.
Bird Of Prey is offline   Met citaat antwoorden