Onderwerp: Bans..
Enkele bericht bekijken
Oud 1 June 2004, 20:27   #14
Stevie
Lid
 
Stevie's Avatar
 
Geregistreerd op: 19 December 2002
Berichten: 13.264
Standaard Re: Re: Bans..

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nightwolf
lijkt me logisch dat de periodes bij elkaar wordt opgeteld. bovendien was t niet je daden NA je 1e ban maar TIJDENS je eerste ban. en als jij niet gewoon die andere accounts had aangemaakt, had je gewoon een maand gehad. wat zeg ik? als jij je gewoon gedragen had, was je helemaal niet gebanned
het is toch helemaal niet logisch dat die periodes bij elkaar worden opgetelt? ja, ik heb toen subaccounts gemaakt maar moet ik daar dubbel voor gestraft worden? tijdens mijn eerste ban heb ik per subaccount (het waren er 3) 2 extra weken gehad. dan denk ik dat ik daarvoor wel genoeg ben gestraft. koelkast gaf al aan dat ik niet extra ben gebanned voor die subaccounts. maar waarvoor dan wel?

ik vind zelf dat ik niet een constante storende factor ben, hier op het forum. ik denk dat er ook genoeg mensen zullen zijn niet mij niet irritant oid vinden. ja, natuurlijk heb ik ruzie met mensen en natuurlijk heb ik ook mijn vervelende momenten, maar dat heeft toch iedereen?
__________________
We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold.
Stevie is offline