Onderwerp: CD reviews
Enkele bericht bekijken
Oud 12 June 2004, 22:25   #136
The Phit
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Re: CD reviews



Artiest:

Feeler

Naam van CD:

F33L3R

Muziek soort:

geen idee, britpop????

Download tips:
allemaal wel leuke nummers
maar als t er een paar moeten zijn:
- Engine
- Nicoteen
- not afraid

Jouw mening:
Het is geen nieuwe CD, ik heb dit schijfie al een jaar ofzo, en sinds ze me vader ze door die promo CD die ik hier heb, heb laten spelen bij t festival hier in Heiloo, ben ik t vaker gaan luisteren. Eigenlijk is die naam echt 10x niks natuurlijk, ipv de "e" een "3" schrijven. Maarja, die liedjes zijn opzich wel te harden. Ik heb ze niet echt zien optreden toen, want moest toen werken omdat t tievus druk was, maar de zaal was er niet echt lovend over . Ze vonden het te hard en teveel gitaren ofzo . Mja, ze mogen dan misschien live dan niet echt te bekoren zijn, die nummers zijn opzich echt wel toppie en ik zou ze wel verwachten in de top40 ofzo, want als zelfs een slecht nummer van Muse (sing for absolution) op 6 kan komen kunnen deze Nijmegenaren het wel zeker.
Jammer genoeg is op internet niet veel te downloaden van Feeler, maar op www.f33l3r.nl zal je vast wel wat kunnen luisteren.
enfin, ik vinnet wel toppie muziek, heb die promo cd ontzettend vaak gedraaid, dus als je net zo'n slechte muzieksmaak als ik heb, moet je m echt ff gaan beluisteren ofzo.

Hoeveel sterren geef jij hem?

4 van de 5


TRACK LISTING:
1. Engine
2. Nicoteen
3. I Tried
4. Elaine
5. Not Afraid
6. Eventide
7. Heaven Sent
  Met citaat antwoorden