Enkele bericht bekijken
Oud 18 June 2004, 14:27   #5007
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Mijn culturele toch door Berlijn

De Werder-vakken, echt een geweldig stadion is t gewoon Op het midden was een hele vette show, met als thema het WK 2006. Alle speelsteden werden voorgesteld..



En de Alemannia-vakken. Door de sluis in het midden moest de scheids levend zien weg te komen na de wedstrijd


Voor de wedstrijd


Hier, vlak achter Wolfsburg liep vroeger het Ijzeren Gordijn..


Unter den Linden, met op de achtergrond de Brandenburger Tor.

Brandenburgertor nu duidelijk. Vlak ervoor liep vroeger de Berlijnse Muur..


Het stadion van de Hitler-spelen van afstand. Ervoor was het een drukte van jewelste, het leek wel een camping


De Olympische ringen


Het oudste en meest belangrijke gebouw in Barokse stijl van Berlijn; het Zeughaus. Hier bevindt zich het Duits Historisch museum. Het is zo'n 90 meter lang (uit 1706) en bestaat uit 4 vleugels.
Op de achtergrond overigens de Fernsehturm. Met 365 meter is dit de op één na hoogste toren van Europa. 365 is niet ontoevallig, de toenmalige DDR-leider Albrecht wilde voor elke dag een meter. Het was een beetje machtsvertoon richting westen, van 'kijk eens wat wij in de DDR kunnen'.


De nationale bibliotheek

Deel Aken-fans


Dit heeft Arie op TV gezien!!




Dit gebouw zal ook vast iets zijn, maar het is me zo even ontgaan wat precies
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..

Laatst aangepast door bartje518 : 18 June 2004 om 23:26
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden