Onderwerp: aldi helpdesk
Enkele bericht bekijken
Oud 21 July 2004, 22:28   #8
ik_ben_de_man
www.funing.nl
 
ik_ben_de_man's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 February 2001
Locatie: Arnemuiden
Berichten: 1.475
Stuur een bericht via AIM naar ik_ben_de_man Stuur een bericht via Yahoo naar ik_ben_de_man
Standaard

heej , heb je hier nog recht op vrijheid van meningsuiting ?

en nog een paar gegronde redenen waarom ik nooit meer pc's haal bij aldi.

1. aldi ( medion ) bouwt pc's met overkill procesessor en videokaart , en heeft qua moederboard en voeding ( wat net zo , is het niet nog meer belangrijker is ) de grootste low budgettroep die er is. waarom ? geen consument die er naar kijkt. ook als er iets kapot is ( voeding heeft al 3x heel mainboard + cpu plus gedeelte van componenten opgeblazen ) is het vervelend om aan te kloppen bij aldi , die zeggen ga maar naar medion terwijl als je je computer haalt bij gewoon automatiseringsbedrijfje hij gelijk gemaakt word.
ik op zoek naar site van medion , gewoon via google niet te vinden , op doos en boekjes ( zaten alleen 1 boekje van winxp plus van nero bij ) ook geen tel-nummer kunnen vinden. weer naar aldi gegaan , tel-nummer gevraagd en gekregen.
stuur maar op zeggen ze dan , maar wel als verzekerde zending.
gaat weer een vermogen uit me portomonee , krijg je je peecee terug ( niet eens me eigen pc , Alle data dus weg ... ) 3 maanden later het zelfde probleem.

en dit is niet alleen aldi computers , maar bijvoorbeeld ook ( en bij deze merken spreek ik niet uit ervaring ) bedrijven zoals sky computers , en andere merken die fabrieks gebouwd zijn.

2. je wilt een computer kopen voor een specifiek doel , je gaat naar aldi en ze hebben maar 1 soort pc , terwijl als je naar een echte computerwinkel gaat ze je uitleg kunnen geven over bijvoorbeeld wat voor videokaart , hoeveel gigabyte harddisk ruimte enz. ook als de pc kapot is word ie dan gewoon naar de winkel terug gebracht.

nu heb ik geen zin om nog meer te typen , maar kan zo nog enkele voorbeelden geven.
ik_ben_de_man is offline   Met citaat antwoorden