Enkele bericht bekijken
Oud 30 August 2004, 22:05   #294
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Kone begeerd in heel Europa
Arouna Kone wordt begeerd door heel Europa. Tot een transfer zal het echter nog niet komen. Vlak voor het sluiten van de transferperiode zit de aanvaller van Roda JC namelijk in Ivoorkust voor een interland tegen Soedan. De aanvaller heeft al laten weten nog met geen enkele club gesproken te hebben, de speler lijkt dan ook nog zeker tot Januari (de volgende transfertermijn) te blijven in Nederland.

Olympique Marseille, Sevilla, Manchester United en Ajax coach Ronald Koeman bekeken de speler afgelopen zaterdag nog in het duel tussen Roda JC en De Graafschap (2-1). De speler komt ook al voor op de lijstjes van Valencia, Werder Bremen, HSV en Schalke '04. Ook de andere twee topclubs in Nederland, Feyenoord en PSV, zouden interesse hebben in de aanvaller. Kone is blij met alle interesse, toch liet hij al weten zeker nog tot het einde van het seizoen bij Roda JC te willen blijven.

Bron: www.voetbalplus.nl
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden