Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 6 June 2006, 13:58   #1
Ar-Tuur
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard In Heiloo worden mannen het oudst

Citaat:
In Heiloo worden mannen het oudst
Gepost door Rob (R@b) - Bron: De Telegraaf
Gepubliceerd: dinsdag 6 juni 2006 @ 10:58


De gezondste mannen van Nederland wonen - wat betreft de wat grotere gemeenten - in Heiloo, de gezondste vrouwen in Huizen. Mannen worden in Heiloo, een dorpje ten zuiden van Alkmaar, gemiddeld 79,1 jaar. Vrouwen worden in het Gooise Huizen 84,3 jaar. In beide gevallen is dit 3 jaar hoger dan het landelijk gemiddelde.

Slecht voor de levensverwachting is het wonen in de Zuid-Limburgse gemeenten Kerkrade en Brunssum. Mannen in Kerkrade worden daar gemiddeld 73 jaar, vrouwen in Brunssum 78,3 jaar.

Een en ander blijkt uit cijfers van het Ruimtelijk Planbureau (RPB) uit de periode 2001-2003. Weekblad HP/De Tijd publiceert deze week een lijst van de levensverwachting van inwoners van alle gemeenten met meer dan 20.000 inwoners. Het blad maakte daarbij gebruik van de cijfers van het RPB.
Bron

Blaak je nog van de gezondheid, Stef?

Beetje jammer voor Bartje

Laatst aangepast door Ar-Tuur : 6 June 2006 om 14:01
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 19:34.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.