|
Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven. |
![]() |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
![]() |
#1 |
-
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
|
![]()
... heb zo effe een vraagje
![]() Ik heb al meer dan 12j een afwijking aan mijn tandglazuur. Ik heb op mijn tanden één donkere vlek, en een stuk of 3 (KNAL)witte. Da's gekomen door een ongelukje toen ik klein was maar dat maakt nu effe allemaal niet uit. Het valt nu niet zooo heel hard op, en het is niet dat ik er absoluut niet kan mee leven... LoL, heb het tenslotte al zo lang ik mij feitelijk herinner... maar ik ga nu binnekort eens aan tandarts vragen of die niet weggewerkt kunnen worden. Mijn vraagje is, zijn er nog mensen die ooit eens de kleur van hun tanden hebben laten bijwerken? Meestal doen ze dat bijv. wanneer je een stukje tand kwijt was, dan trekken ze daar een hoesje over en maken ze het de kleur van je andere tanden ![]() Owja, het gaat hier over een lagje porselein ofzo, en niet over laserbehandelingen van 75€ per tand... Het is niet de bedoeling dat ik er uit ga zien als een barbie ![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Lid
Geregistreerd op: 21 October 2003
Locatie: Brabant
Berichten: 10.885
|
![]()
Geen ervaring mee, mijn tanden zijn mooi natuurlijk natuurlijk
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
-
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
|
![]() Citaat:
![]() In ieder geval... Twee klein vlekjes... moeten weg ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
Lid
Geregistreerd op: 21 October 2003
Locatie: Brabant
Berichten: 10.885
|
![]() Citaat:
![]() ![]() ![]() Citaat:
![]() Nee, dat zijn je tepels en die horen te blijven ![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
° Blub °
Geregistreerd op: 3 June 2003
Locatie: Gent & Brugge
Berichten: 5.634
|
![]()
Ik heb ook 2 knalwitte vlekjes op m'n tanden... had ik nadat ze m'n beugel hadden weggedaan (zijn dus eerder 2 witte boogjes)..
'k had dan een soort slijmerig product gekregen dat ik er 2 weken lang iedere dag op moest doen en dan zou het normaal weggaan.. maar heeft dus nx geholpen ![]() En niet echt zo dat ik er last van heb (tegen dat ik dat laat wegdoen, moeten er eerst al vééél andere dingen worden bewerkt ![]() aja, wel last van bij de tandarts laatst ![]() ![]() ![]()
__________________
(\_/) (O.o) This is Bunny. (> <) Copy Bunny into your signature to help him on his way to world Domination. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Geregistreerd op: 16 October 2000
Locatie: VenrayCity
Berichten: 4.876
|
![]()
Jah ik ken dat. Ik heb 4 jaar lang een plaatjes beugel gehad boven en onder en daar hebben mijn tanden ontzettend onder geleden.
Ik ga binnekort ook me tanden laten bleken/bijwerken want ik erger me er ontzettend aan. Misschien dus een idee voor jou om ze te laten bleken?
__________________
Tjah... |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Lid
Geregistreerd op: 12 April 2002
Locatie: Groningen
Berichten: 13.799
|
![]()
ik heb ook witte vlekken op mn tanden
![]() Ik heb al eens gevraagd of het gebleekt of bijgewerkt kan worden, maar de tandarts zei dat ik het maar eens goed af moest wegen.. ik ben er onderhand overheen, ik vind het niet waard om geld en tijd te besteden aan whitening producuten die misschien niet eens werken ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Meest gerespecteerde forummer
Geregistreerd op: 29 December 2001
Locatie: België
Berichten: 7.675
|
![]()
worden ze dan niet spierwit als je ze laat bleken? dat vind ik toch ook niet echt mooi...
__________________
We'll meet again, don't know where, don't know when, but I know we'll meet again some sunny day. |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]() Citaat:
![]() ![]() |
|
![]() |
![]() |
#10 | |
-
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
|
![]() Citaat:
Gewoon de kleur zoals ze nu zijn globaal is goed genoeg hoor ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
#12 |
jocking
|
![]()
Ik heb tig jaar geleden een keertje 2 stukjes van m'n voortanden afgebroken, en die stukjes waren in de loop van de tijd een klein beetje gaan verkleuren... was niet storend ofzo, maar je zag het wel een beetje... Dus toen bij de tandarts die stukjes er af laten halen, nieuwe stukjes derop, en je ziet er weer helemaal niks van!
![]() Maar is denk ik niet helemaal het zelfde als in jouw geval. Tenzij je dat verkleurde stukje eraf laat breken en een nieuw stukje er weer aan laat plakken ![]()
__________________
~To alcohol! The cause of, and solution to all of life's problems~ |
![]() |
![]() |
![]() |
#13 | |
Geregistreerd op: 16 October 2000
Locatie: VenrayCity
Berichten: 4.876
|
![]() Citaat:
Je kan ook naar een tandtechnicus, dus iemand die daar nog meer in is gespecialiseerd...maar denk dat daar de kosten dan ook duurder zullen uitvallen. Ik heb er geen idee van omdat ik dat verder nog niet gevraagd heb enzow.
__________________
Tjah... |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#14 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]() Citaat:
![]() ![]() |
|
![]() |
![]() |
#15 | |
.
Geregistreerd op: 1 March 2001
Berichten: 8.845
|
![]() Citaat:
tandpasta's die whitening hebben.. bevatten een beetje fosfaat wat op je tanden gaat zitten, waardoor het witter lijkt.. producten met gebidjes zijn vaak niet eens volgens de normen toegestaan.. deze werken met waterstofperoxide.. officieel mag er maar 0.1% van inzitten ofzow.. vaak zit er meer in (1 tot 5%), waardoor je tandvlees kan gaan irriteren, omdat die bidjes ook niet speciaal voor jou gebid zijn gemaakt. In totaal hebben die bidjes ook niet het effect dat je wilt hebben en moet je het spul meerdere keren aanschaffen waardoor je een flinke som geld kwijt bent... 1 zo'n setje kost al gauw 50 euro. Als je echt je tanden egaal wilt hebben doormiddel van het witter maken van de andere tanden, moet je dat door een professionele tandkliniek ofzow laten doen. Er is er nu 1 in Nederland.. in Amsterdam zit deze geloof ik, maar dan moet je wel prijzen verwachten rond de 300-500 euro..... Zij werken wel met hogere dosis waterperoxide, waarbij je in 1 keer resultaat hebt.. de behandeling duurt maar een uurtje heb ik gehoort.. maar hierbij moet je wel meerdere keren komen, omdat je tanden worden onderzocht en er speciaal een bidje wordt gemaakt geloof ik.. zodat de rest van je mond inorde blijft. traditionele tandartsen bevelen dit echter niet snel aan, omdat zij gewoon van mening zijn dat je fatsoenlijk je tanden moet onderhouden ![]() ![]() (was een keer op nederland3 ofzow ![]() ![]()
__________________
hardstikke doooooood |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#16 | |
Lid
Geregistreerd op: 10 July 2002
Berichten: 3.210
|
![]() Citaat:
![]() De tandarts kan je tanden bleken of er gewoon een laagje overheen zetten.. teminste zoiets zei mn vader.
__________________
let's dance |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#17 |
Guest
Berichten: n/a
|
![]()
Er was een stukje van me voortand af rechte streep op me tand, was dus ook verkleurd.
En er is een nieuw laagje op gezet, Je ziet er niets meer van en het is pijnloos etc. |
![]() |
![]() |
#18 |
Guest
Berichten: n/a
|
![]()
ik heb best wel gele tanden doordat ik al vanaf heel kleins afaan thee drink.. ik stoor me er ook niet.. me tanden horen bij mij..
enige wat mij wel stoord is dat ik van die ''inkepingen'' heb waar des tangetjes van de beugel hebben gezeten ![]() |
![]() |