|
|||||||
| Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven. |
![]() |
|
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
|
#1 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
hoooi hooi..
ik ben Anouk.. ik ben 13 jaar en ik zit in de tweede klas..ik heb faalangst en ik heb al verschillende dingen geprobeert..Op school een praatgroep, psychologe, maar het help allemaal niets bij mij. Ik denk zelf dat ik me meer kan uiten als ik praat met iemand van mijn eigen leeftijd. Daarom zoek ik iemand die ook faalangst heeft en er ook wat aan wil doen. Ik heb nu 3/4 jaar faalangst. En alles is nog steeds hetzelfde. Dus als jij faalangst hebt en er ook over wil praten, stuur me dan even een berichtje.. greetz, Anouk..
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
je bent 13, weet je zeker dat het niet is aangepraat?
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
ik weet wat het is faalangst, heb het zelf ook en het is echt vreselijk ambetant. ik wil er graag wel eens over babbelen.
en pfp, leeftijd heeft er dus niks, maar dan ook niks mee te maken. |
|
|
|
#4 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
dat zit dus allemaal gewoon tussen de oren, en is dus vaak aangepraat
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
|
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Komt wel vaak voor anders. Toen ik zo oud was zou ik ook faalangst hebben volgens mn school, toen ik goede cijfers haalde zou ik te veel leren, toen ik slechte cijfers begon te halen zou dat zijn omdat de angst om geen 10 te halen mij zou "verlammen".
Allemaal puur onzin, misschien was het gewoon omdat de stof in de bovenbouw gewoon moeilijker was dan de eerste paar jaar. Tegenwoordig wil iedereen voor alles een psychologische reden hebben, als je verkouden bent komt dat omdat je hond vorige week is door gegaan en als je hoofdpijn hebt komt dat door relatiestress enzovoors. ![]() Oh en ontopic, ik denk niet dat ik je kan helpen, sorry. |
|
|
|
#7 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
misschien was dat bij jou zo, maar bij is het zeker niet aangepraat. er is nooit een echte 'diagnose' gesteld door een school ofzo. mijn ouders zien mij bezig en weten hoe ik doe en zij hebben 'vastgesteld' dat ik faalangst heb. dus jah..
|
|
|
|
#8 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
Jaa ik zei het ook niet direct tegen jou ofzo. Was meer een algemene opmerking. Maar als je dat ook echt hebt lijkt het me echt vervelend ja. |
|
|
|
|
#9 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
|
|
|
|
|
#10 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
ik heb het een jaar of 4 gehad en heb er nu in lichte mate nog last van. Ik kan je misschien wel helpen. Heb je al gedacht aan een haptonoom? Werkt bij mij heel goed.
|
|
|
|
#11 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
|
|
|
|
|
#12 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
vertel eens..!! ![]() GreeTz |
|
|
|
|
#13 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
|
|
|
|
|
#14 | |
|
Lid
Geregistreerd op: 1 September 2002
Locatie: leidschendam
Berichten: 11.855
|
Citaat:
toen ik een ijzertekort had zeiden ze "tja komt doordat je een eetprobleem hebt" terwijl ze nog niet eens de moeite namen te vragen wat ik dan eet op een dag ![]() fking irritant
__________________
We are two mariners, our ships' sole survivors in this belly of a whale |
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Het is anders wel grappig dat er enorm veel mensen beweren dat ze faalangst hebben, terwijl faalangst eigelijk maar heel zelden voorkomt. Evaluatievrees daarintegen komt een pak vaker voor.. maar is dan ook een pak minder serieus (tov faalangst dan). Als er, zoals bij jou anouk, door een psycholoog is vastgesteld dat het wel degelijk faalangst hebt.. oke. Maar je ouders kunnen vermoeden/denken/zeggen/beweren wat ze willen
.
|
|
|
|
#16 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
wat is juist het verschil tussen faalangst en evaluatieangst? Laatst aangepast door Igna : 1 March 2006 om 19:32 |
|
|
|
|
#17 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Is evaluatieangst niet de angst voor negatief commentaar? Weet ook niet precies, maar daar heb ik soms wel beetje last van
|
|
|
|
#18 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
|
|
|