|
Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
![]() |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
![]() |
#1 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]()
LoeLoe wat ijl je nou?! Dit hoort niet in het slowchat topic! Als we een verhaal zouden maken in het slowchat topic en iemand komt er een mededeling doen, of iemand gaat er met iemand chatten (waar het slowchattopic wél voor bedoeld is), dan wordt heel het verhaaltje verneukt.
Daarnaast waren we al bezig in deel 2. Als je het geen goed topic vindt, dan had je je dat maar moeten bedenken toen deel 1 er nog was. rest my case. Citaat:
|
|
![]() |
#2 |
.
Geregistreerd op: 1 March 2001
Berichten: 8.845
|
![]()
je kunt ook ff vragen in feedback of hij weer open mag uiteraard.. met de goeie redenen
![]()
__________________
hardstikke doooooood |
![]() |
![]() |
#3 | |
Guest
Berichten: n/a
|
![]() Citaat:
![]() |
|
![]() |
#4 | |
LuisterNietNaarJeMoeder
|
![]() Citaat:
pm leoleo maar of hij weer open mag
__________________
Te horen elke woensdag op SluttieFM (http://www.sluttiefm.nl) WeekBreek LIVE van 19.00u tot 22.00u, met daarna de GrooveMix. Verhaaltjes?? http://www.plaintext.nl (ook voor de belgen) |
|
![]() |