Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 12 May 2005, 00:42   #1
Weetje
Guest
 
Berichten: n/a
Question hobby vs vriend(in) vs afstand, tijd

Hallo iedereen,

even twee vervelende vraagjes mss, maar wat vinden jullie van dit:

1)
"vriend(in) hebben is héél tof en fijn, maar mijn hobby laat ik niet vallen om meer tijd te krijgen (om méér bij elkaar te kunnen zijn)"

stel dat je een hobby hebt die enorm veel tijd in beslag neemt...

2)
Hoeveel keer per week zie jij je partner? Is het slecht voor een relatie als jullie elkaar elke dag zien, dag in dag uit? of is het beter voor de relatie om elkaar maar af en toe te zien (maar toch voldoende lang uiteraard...) hangt ook af van de afstand tss je thuis en je partner...? of heeft dit geen invloed?





Ben benieuwd naar jullie reacties

Greetz
  Met citaat antwoorden
Oud 12 May 2005, 09:34   #2
Alpha
FORE!!!
 
Alpha's Avatar
 
Geregistreerd op: 15 April 2003
Locatie: Den Bosch
Berichten: 3.523
Stuur een bericht via MSN naar Alpha
Standaard

tsja ... ligt er een beetje aan wat jullie zelf vinden ... ik zie Amanda bijna elke dag van de week ... meestal maar 10 tot 15 minuten ... maar een paar keer in de week ook langer ...

verder is het belangrijk dat je je hobby niet laat vallen ... je zult wel merken dat het moeilijk is om op de zelfde manier verder te gaan ... ikzelf heb dat ondervonden en ik train nu gewoon te weinig ... wil dus in de vakantie weer meer gaan trainen ...
__________________
(\_/)
(O.o) This is Hassan bin Ali.
(> <) Copy Hassan bin Ali into your signature to help him on his way to world Domination.
Alpha is offline   Met citaat antwoorden
Oud 12 May 2005, 14:21   #3
Jamiel
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

1) Ik maak veel muziek, en daardoor is het heel vervelend als je vriend daar totaal niet mee bezig is/het nut ervan in ziet. Soms maak ik gewoon een keuze: Is er bijvoorbeeld een jamsessie die mij aanspreekt en waarvoor ik word gevraagd, dan doe ik mee. Als er een leuke jamsessie is waar al vaststaat wat de bezetting is, dan spreek ik met mijn vriend af. Die sessies zijn ook redelijk laat ( van 22.00 - 01.00 ).

Maar als ik voor een cijfer moet optreden, dan kan ik het niet zomaar afzeggen. Ik probeer hem zoveel mogelijk erbij te betrekken, door hem gewoon te vragen om te kijken, en dan neemt hij ook wel een vriend mee (zodattie zich niet verveeld ).
Zo voel ik mij ook prettiger op het podium Ik vergeet dan dat het echt voor school moet.

2) Ik zie mijn partner elke dag zo'n 4 a 5 uur. zo vaak mogelijk eigenlijk Maar dat vinden wij helemaal niet erg, dat willen wij graag.En soms zijn er weleens onenigheidjes, maar dat komt niet zozeer omdat wij elkaar zo vaak zien. Wij hebben bijna nooit ruzie. Het is ook makkelijker voor ons om elkaar elke dag te zien, omdat wij 2 straten van elkaar vandaan wonen.
  Met citaat antwoorden
Oud 14 May 2005, 20:13   #4
sprankle
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard ...

Mijn vriend werkt fulltime, en doet 2 avonden in de week nog school en hij sport veel, maar toch als je echt wil moet je misschien eens tijd vrijmaken, mjah niet alles hoeft ook om je vriend(in) te gaan togh ?
  Met citaat antwoorden
Oud 14 May 2005, 20:35   #5
eniT
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

ik kan niet echt antwoord geven aangezien ik vriendloos ben
maar ik denk dat ik m'n hobby niet zou laten vallen om hem meer te zien.
een relatie waar je mekaar echt weinig ziet, kan moeilijk volges mij, maar een relatie waar je mekaar echt constant ziet (in de zelfde klas of weet ikveel) naar mijn gevoel gaat dat ook niet echt. Ik zou het toch allesins moeilijk kunnen!
  Met citaat antwoorden
Oud 14 May 2005, 23:23   #6
Nightwolf
Nerd
 
Nightwolf's Avatar
 
Geregistreerd op: 17 July 2001
Locatie: oosterhout
Berichten: 12.844
Standaard Re: hobby vs vriend(in) vs afstand, tijd

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Weetje
1)stel dat je een hobby hebt die enorm veel tijd in beslag neemt...
ik zou per direct meteen meer tijd vrij maken aangezien ik mijn vriendin gemiddeld 1x per week zie. heb immers genoeg vrije tijd

Citaat:
2)
- Hoeveel keer per week zie jij je partner?
- Is het slecht voor een relatie als jullie elkaar elke dag zien, dag in dag uit? of is het beter voor de relatie om elkaar maar af en toe te zien (maar toch voldoende lang uiteraard...)
- hangt ook af van de afstand tss je thuis en je partner...? of heeft dit geen invloed?
- zoals ik al zei, 1x per week
- neuj, sommige stellen hebben behoefte om elkaar elke dag te zien en andere stelletjes een paar keer per week. ik ga iig niet dood nu ik mijn vriendin bijna weekelijks zien en niet meer
- tja, hoe verder je vriend(in) woont, hoe minder vaak je diegene kunt zien lijkt me, ligt ook echter aan je vrije tijd trouwens en de middelen die je gebruikt om naar hem/haar te gaan (auto, fiets, bus/trein). ik gebruik iig de auto en kost me iets minder dan een halve tank om heen en terug te reizen dus als ik 1x per week ga, dan kan ik icm school 1 volle week naar en van school, 1 keer heen en terug naar m'n vriendin en 1x heen dus dat tikt dan wel aan qua benzine (ook qua geld dus trouwens maar m'n ouders betalen toch altijd m'n benzine ).
__________________
Networked Intelligent Guardian Hardwired for Terran Warfare and Online Logical Fighting
mail: nightwolf@leerlingen.com
Nightwolf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 15 May 2005, 11:05   #7
MrInsane
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Re: hobby vs vriend(in) vs afstand, tijd

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Weetje
Hallo iedereen,

even twee vervelende vraagjes mss, maar wat vinden jullie van dit:

1)
"vriend(in) hebben is héél tof en fijn, maar mijn hobby laat ik niet vallen om meer tijd te krijgen (om méér bij elkaar te kunnen zijn)"

stel dat je een hobby hebt die enorm veel tijd in beslag neemt...

2)
Hoeveel keer per week zie jij je partner? Is het slecht voor een relatie als jullie elkaar elke dag zien, dag in dag uit? of is het beter voor de relatie om elkaar maar af en toe te zien (maar toch voldoende lang uiteraard...) hangt ook af van de afstand tss je thuis en je partner...? of heeft dit geen invloed?





Ben benieuwd naar jullie reacties

Mekaar iedere dag zien is niet goed voor de relatie inderdaad kan beter af en toe en dat weet ik uit eigen ervaring want dan ga je je alleen maar ergeren aan mekaar op den duur.
En je hobby daar zou je toch keuze moeten maken doe je het echt heel graag of ben je liever bij je vriendin zou ik mezelf dan afvragen?

Greetz
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 05:48.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.