|
Party Forum Het forum voor uitgaan, festivals, feest en vrije tijd. |
![]() |
|
Onderwerpopties | Weergavemodus |
|
![]() |
#1 |
Aachen TSV
|
![]()
Ongeregeldheden verwacht door valse kaarten Defqon
Gepubliceerd op dinsdag 14 juni 2005 ALMERE (ANP) - Organisatie Q-dance verwacht grote ongeregeldheden bij de toegangscontrole van het festival Defqon, zaterdag op het Almeerderstrand. Er zijn duizenden valse kaarten in omloop. De organisatie heeft de gemeente Almere en de politie een brandbrief gestuurd, maakte een woordvoerder van Q-dance dinsdag bekend. De woordvoerder schat dat het om wel 10.000 kaarten kan gaan. Mensen met een vals entreebewijs komen er niet mee binnen. ,,Defqon is het eerste festival dat helemaal is uitverkocht en dan zie je toch dat de zwarte handel op gang komt.'' Onlangs zijn er volgens de woordvoerder bij TicketBox rollen gestolen en hij verwacht dat iemand daar de valse kaarten mee heeft geprint. planet.nl Je zou maar een kaart via internet gekocht hebben ![]() ![]()
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-.. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Lid
Geregistreerd op: 10 July 2002
Berichten: 3.210
|
![]()
der waren der iets van 600 ontdekt ofzo.. Ze scanden alle kaartjes dus je stond wel echt lang in de rij.. Wel lullig voor de mensen die een vals kaartje hebben gekocht.
__________________
let's dance |
![]() |
![]() |