| 
	|||||||
| Klaag Corner Erger je je ergens aan ? Klaag er op los ! | 
![]()  | 
	
	
| 
		 | 
	Onderwerpopties | 
			Waardering:  
			
		 | 
	
	
	Weergavemodus | 
| 
	 | 
| 
			
			 | 
		#1 | 
| 
			
			 Lid 
			
			
			
			Geregistreerd op:  7 March 2012 
				
				
				
					Berichten: 1
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Let op! Alex Z rijopleidingen te Breda, heeft hoge slagingspercentages omdat 
		
		
		
		
		
		
		
	je een contract moet tekenen, waarna je zelf totaal niks meer kan bepalen met betrekking tot je examen en reservering ervan. Zo gaat Alex Z te werk: bij de introductieles wordt je een advies gegeven van bijvoorbeeld 35 lessen. In alle pakketten zit een tussen tijdse toets. Uiteindelijk laten ze mensen pas opgaan voor de tussen tijdse toets nadat het paket op is. Hierna geeft de instructeur aan dat je nog minimaal 20 lessen nodig hebt. Als je het hiermee niet eens bent en aangeeft dat je het examen al eerder wilt rijden is dit niet mogelijk! Dit terwijl je er al wel voor betaald hebt! Het zit in het A tot Z pakket! LET OP!!! Alex Z rijopleiding laat mensen een wurgcontract tekenen, waarin bijvoorbeeld staat dat hun de reservering maken en de klant daar geen invloed op heeft. Je moet hun "advies"volgen anders raak je je examen kwijt. Terwijl je wel betaald hebt. LET DUS GOED OP EN BEDENK MAAR OF JE MET ZO'N LOUCHE rijschool in zee wilt gaan. Ook schrijft AlexZ rijopleidingen op hun website dat er een uniek dvd leersysteem aan boord van hun lesauto’s zou zitten. Toen ik er leste heb ik GEEN enkel dvd leersysteem gezien. . Als je eenmaal het contract hebt getekend zit je er aan vast en ben je aan de goden "Het personeel van Alex Z” overgelevert IK heb het aan de lijve ondervonden en had rijles bij Aime. TRAP DUS NIET IN HUN TRUC. Ze hebben dus een hoog slagingspercentage doordat ze je verplichten nog veel lessen te volgen, omdat je anders je examen kwijt bent. TRAP ER NIET IN! IK ZOU NIEMAND ADVISEREN OM MET Alexz Rijopleidingen in zee te gaan!!!!!!!!  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#2 | 
| 
			
			 Cool 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op:  3 February 2010 
				Locatie: Arnhem 
				
				
					Berichten: 6.897
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
				__________________ 
		
		
		
		
	Life is spontaneous Don't take it too seriously  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#3 | 
| 
			
			 Lid 
			
			
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Hmz, wat vervelend zeg! Maar je moet natuurlijk altijd heel goed een contract lezen voordat je ´m tekent. Desnoods ook door je ouders of vrienden laten lezen of hen nog iets raars opvalt...
		 
		
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
	I never think of the future. It comes soon enough.  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#4 | 
| 
			
			 Super Lid 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op: 19 April 2010 
				Locatie: Uganda 
				
				
					Berichten: 5.544
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Als ik jou was zou ik eens in de grijze en in de zwarte lijst kijken van algemene voorwaarden Burgerlijk Wetboek voor wat wel en niet in een contract mag staan. 
		
		
		
		
		
		
		
		
			Ik denk dat je daar heel wat interessante dingen tegen zal komen voor je rij-instructeur. ![]() De zwarte en grijze lijst zijn hier te vinden: Boek 6 B.W., titel 5 3. Algemene Voorwaarden Art. 236 zwarte lijst Artikel 237 grijze lijst Meer info op KvK: http://www.kvk.nl/download/Algemene%...m14-125905.pdf Laatst aangepast door Young : 7 March 2012 om 18:53  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#5 | 
| 
			
			 F0rum God + 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op: 12 December 2007 
				
				
				
					Berichten: 24.954
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			ik zie het probleem niet zo. 
		
		
		
		
		
		
			je rijdt nooit perfect, dus je zou elke "extra" les toch iets moeten kunnen leren, hoe klein ook. Verkleint alleen maar de kans dat je later als een stomme mongool op je bakplaat gaat met een ongeluk. 
				__________________ 
		
		
		
		
	The GOD OF FAIL is here! The FAIL God now officially has 429 worshippers. Start worshipping me today and get a personal FAIL poem for free!  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#6 | 
| 
			
			 Beheerder 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op:  4 January 2003 
				Locatie: Hel 
				
				
					Berichten: 4.989
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Of je kan gewoon niet rijden en meot je daarom extra lessen. Die gasten zitten natuurlijk ook niet te wachten op een gast die niet kan rijden en daarom hun statistieken verneukt.
		 
		
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
	Kijk.... Poep.... Poep is mooi.... Jij bent niet mooi....  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#7 | 
| 
			
			 Lid 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op: 16 June 2008 
				Locatie: Rome. 
				
				
					Berichten: 10.493
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Jezus nog aan toe. 
		
		
		
		
		
		
			Ik heb anderhalve maand gelest met een afspraak voor 3 uur lessen in de week. Muziekje aan in de auto, anderhalf uur les, bakje koffie op Zuilen en weer verder. Niks paketten of ander dom geneuzel. Uiteindelijk heb ik gezegd dat ik wilde afbouwen naar anderhalf uur in de week, en daarna mijn rij examen. Zelfs dat ging relaxt; 'wil je dat ik mee ga?' ik zeg nee en hij zegt; 'mooi, want ik moet schijten.' Grootste lol en snel mijn rijbewijs. Zolang jij je grenzen aan geeft dan komt dat echt wel goed hoor. 
				__________________ 
		
		
		
		
	Alles heeft een eind en een worst wel twee.  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#8 | |
| 
			
			 Beheerder 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op:  4 January 2003 
				Locatie: Hel 
				
				
					Berichten: 4.989
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Citaat: 
	
 
				__________________ 
		
		
		
		
	Kijk.... Poep.... Poep is mooi.... Jij bent niet mooi....  | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#9 | |
| 
			
			 Lid 
			
			
			
			
	 | 
	
	
	
		
		
			
			 Citaat: 
	
 
				__________________ 
		
		
		
		
	I never think of the future. It comes soon enough.  | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#10 | 
| 
			
			 Lid 
			
			
			
				
			
			Geregistreerd op: 16 June 2008 
				Locatie: Rome. 
				
				
					Berichten: 10.493
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			ELAR, in Lexmond.
		 
		
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
	Alles heeft een eind en een worst wel twee.  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 |