Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 6 October 2004, 11:19   #32
TheGroovMaster
Über Mensch
 
TheGroovMaster's Avatar
 
Geregistreerd op: 11 April 2002
Locatie: Haarlem
Berichten: 9.069
Stuur een bericht via MSN naar TheGroovMaster
Standaard

is is hier een paar jaar terug ook zoiets gebeurd... eentje had het overleefd.... die heeft een verlamde arm, de andere 3 zijn overleden.

Maar wat je zegt, ene scooter is nieuw en ndus niet opgevoert.... hoe zit het met die andere? Er waren ook geen rem sporen dus de impact moet minstens!!! 90kmh geweest zijn! en niet opgevoerde scooters kunnen toch wel harder als 45..... 50 - 55 ofzo? nouja dan nog die misschien opgevoerde scooter.....dat is best een harde klap dan en kan me wel voor stellen dat je dan overlijd, met ongeveer 100kmh (als het niet 120 of meer is)tegen een muur aan pleuren heeft een helm ook niet meer veel nut.

Tsja medeleven aan de ouders. (ben nooit voor scooters oid geweest koop gewoon je rijbewijs en/of een auto als je 18 bent)
TheGroovMaster is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:22.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.