Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 3 November 2004, 17:17   #1
daphie
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Bush herkozen

Kerry erkent nederlaag; Bush blijft president

Bron: NOS Teletekst
Gepubliceerd: woensdag 3 november 2004 @ 17:14

Het persbureau AP meldt dat John Kerry zijn nederlaag bij de Amerikaanse presidentsverkiezingen heeft erkend. De Democratische senator heeft president Bush gebeld om hem te feliciteren met de overwinning. Ook de komende vier jaar zal George W. Bush dus de president van de Verenigde Staten zijn.

Het duurde lang voordat de definitieve bekend werd. De doorslag zou uiteindelijk moeten komen uit Ohio, maar de Democraten weigerden hun verlies daar toe te geven. Nu heeft Kerry zijn nederlaag in Ohio en daardoor zijn nederlaag bij de gehele verkiezingen dus erkend. Kerry gaf te kennen het land niet met een langere procedure te willen verdelen.

Naar verwachting hebben in totaal zo'n 120 miljoen Amerikanen hun stem uitgebracht. Dat zou een opkomstpercentage betekenen van ongeveer 60 procent. Dit is de hoogste opkomst sinds tijden.

Bron; Fok!




Wat vinden jullie hiervan?
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:48.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.