Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 24 February 2005, 02:13   #10
BlackTurtle
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

voor zover je iemand in een hokje kunt plaatsen ben ik een naturist, ik loop t liefst hele dagen bloot rond maar helaas kan dat niet, ik heb wat mijn jeugd betreft geen ervaring met naturisten campings oid. maar wat ik wel van mezelf weet is dat ik me nog nooit zo op me gemak heb gevoelt dan bij saré (een sauna , maar dan een hele luxe) thuis zit ik ook altijd in me blote bips als ik weet dat er niemand op bezoek komt.

ik voel me erg prettig zonder kleren, waarom, weet ik ook niet goed, maar het is zo. en ik voel me er prettig bij, dat is het belangrijkste toch
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:43.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.