Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Multi Media > Muziek Forum
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Muziek Forum Speel je in een band? Of wil je ons laten weten welk nummers jij waardeert. Kortom: Rok, Jas of Bloes. Het is allemaal klere-muziek en past hier dus perfect thuis!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 3 July 2006, 15:21   #4
FiZz
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

De snaren zitten er net een weekje op. Maar ik speel nogal veel de laatste tijd, dus het kan makkelijk zo zijn dat ik ze alweer moet vervangen. Daarbij komt ook nog eens dat ik flink aan het klooien ben met het opnemen van gitaren.

Dat me vingers pijn doen. Ik speel nogal veel gitaar. Dit is een simpel stukje jah en ik heb een erg dikke laag eelt op mijn vingers. Lekker slijden over de snaren is alleen nogal pijnlijk als je dat veel doet.

En zoals ik al zei: Ik ga het zeker nog over doen om de fouten eruit te halen. Ik ben hier ongeveer 15 min. mee bezig geweest. Gewoon take na take na take na take en dan nog snel even wat strings inspelen.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:52.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.