Citaat:
Origineel gepost door Jamiel
hebben jullie daar weleens behoefte aan? Ik wel.
Ik zou weleens de tijd stil willen laten staan, om dingen te verwerken.
De wereld draait zo snel om je heen, je bent verplicht aan alle dingen te voldoen.
En het verleden moet je zo snel vergeten, om maar verder te kunnen. Ik wil dat helemaal niet. Ik wil rustig de tijd nemen om over dingen na te denken, maar krijg daar gewoon geen kans voor. En dat is frustrerend, omdat alles verdergaat zonder jou. En dan krijg je het gevoel dat je vervreemd raakt van dingen.
En dat is mij dus gebeurd. Ik heb voor mijn gevoel geen plek waar ik mij vertrouwd kan voelen. Niet thuis, niet bij mijn ouders, bij niemand. Omdat zij wel verder gaan met het leven en ik niet.
Ik heb nog zoveel vragen in mijn hoofd over het verleden, waar alleen mensen die in de toekomst willen leven antwoord op kunnen geven. En die raken geirriteerd omdat ze er geen antwoord op willen geven.
Zo zie je maar dat alles langs elkaar gaat, en je op een gegeven moment vast blijft zitten in je eigen wereldje dat niemand zal begrijpen.
|
als iedereen de tijd wil nemen en overal rustig over gaat nadenken word je depri en dan gaat iedereen zelfmoord plegen zo blijft er dus niks meer over van de mensheid. niet overal over nadenken pas als het egt nodig is en niet alles is nodig