Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Seksualiteit
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Seksualiteit Hier kun je terecht met al je vragen en ervaringen op het gebied van sex en alles wat daar mee te maken heeft.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 1 December 2008, 14:08   #1
fenerbahce
Lid
 
Geregistreerd op: 1 December 2008
Berichten: 10
Standaard Help mij please

Hallo

Ik ben een jongen van 21 en heb een groot probleem denk ik.Elke keer als ik met mn vriendin sex wil hebben krijg ik hem makkelijk omhoog en word zeer hard.Zij stopt mn penis in haar kut (missonaires) en ik begin te penetreren.Tijdens het penetreren voel ik helaaas niks :S ,lijkt net of ik niks doe.Dan ben ik een tijd bezig met penetreren ongeveer 10 min en heb het gevoel dat ik geen 1 tinteling krijg op mijn penis en word het naderhand weer terug slap.Waar ik wel bij klaarkom is als zij op mij lig,duurt ongeveer 10 minuten en ik ben klaargekomen.
Kan iemand mij helpen asjebliefT?Heb egt genoeg met onzeker te lopen en te voelen.Voordat ik een vriendin had,masturbeerde ik me zelf bijna elke dag.

Bij voorbaat dank
fenerbahce is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 18:30.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.