|
Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
![]() |
#1 |
F0rum God +
Geregistreerd op: 12 December 2007
Berichten: 24.954
|
![]()
"dames en heren, vanwege het feit dat ik te laat arriveerde en vervolgens ook nog even naar het toilet moest hebben wij enige vertraging opgelopen. Wij hopen u echter alsnog veilig naar uw plaats van bestemming te kunnen brengen"
Aldus de verklaring van de vrouwelijke machinist voor het feit dat we 20 minuten voor niks stonden te wachten op perron 14B op Utrecht Centraal.
__________________
The GOD OF FAIL is here! The FAIL God now officially has 429 worshippers. Start worshipping me today and get a personal FAIL poem for free! |
![]() |
![]() |