Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 2 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 April 2003, 23:34   #11
L_angeldc
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Re: zelfmoord

Citaat:
Originally posted by Philosopher


laat je niet misbruiken
ik ken mensen die altijd deori zijn, het vaak hebben over zelfmoord. Ze slepen je mee in hun depressie en dat doen vrienden niet, right?
Laat hem hulp zoeken, en als hij dat weigert dan zal ik het gewoon opgeheven.
Jij wordt hier ook niet gelukkiger van
daar ben ik het dus echt NIET mee eens. Dus jij kan alleen vrienden met iemand zijn als ze vrolijk en gelukkig zijn? Die nooit problemen hebben, en altijd lachen?
Je laat toch niet zomaar iemand vallen... alleen omdat diegene het moeilijk heeft? Dat is wel erg makkelijk vrienden kiezen.
Als diegene dat enkel doet om aandacht te krijgen is het iets anders. Dan zou ik gewoon met diegene praten en vragen waarom hij/zij zulke dingen zegt gewoon om ff aandacht te krijgen. En vertellen dat hij/zij dat echt niet hoeft te doen.

Maar er zijn dus mensen die echt mentale problemen hebben met zichzelf en met de wereld, die geen andere keus zien dan zelfmoord plegen. En omdat ze niet in willen zien dat ze hulp nodig hebben, omdat dat dat in hun ogen toch geen nut heeft, moet je ze gewoon opgeven? Wat voor vriend ben jij dan vraag ik me af
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 18:31.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.