Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 13 May 2003, 23:33   #1
mireike
Lid
 
Geregistreerd op: 13 May 2003
Berichten: 7
Standaard arrogantie VS

Vinden jullie ook dat de amerikanen onder Bush steeds arroganter worden? We zijn het er allemaal over eens dat Saddam Hoessein gewipt moest worden (al meer dan 10 jaar trouwens), maar waarom was daar het excuus van de chemische wapens of de zogenaamde band met Al Qaida voor nodig? Waar zijn de bewijzen hiervoor?
Was het niet te voorspellen dat het land geplunderd zou worden? Het zal de Amerikanen een rotzorg zijn dat het een puinhoop is in de ziekenhuizen, als ze maar toegang hebben tot de oliebronnen. Reken maar dat daar aan gewerkt wordt!
mireike is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 01:46.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.