Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 9 November 2003, 14:37   #1
Xessex
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Waar komen al die pesterijtje toch vandaan???

Hey allemaal,

Ik ben hier nu pas kort aanwezig. Op mij 1e post had ik het idee dat het allemaal wel een bijzonder gezellige boel was hiero, maar als ik toch af en toe al die onzin en dat schelden op elkaar zie dan draait die gedachte toch helemaal bij.

Ik vraag me af waar dat toch in godsnaam vandaan komt. Hebben sommigen van jullie echt niks beters te doen, of worden er hier echt vetes uitgevochten?? Ik ken namelijk toch wel een paar forums waar dit soort toestanden nooit plaatsvinden. En als er strubbelingen zijn gaat dat buiten het forum om of via de moderators.

Ik kan er zelf in ieder geval geen energie in steken. Wat maak je het er nou werkelijk lolliger mee. Maarja..misschien geloof ik wel teveel in de wereldvrede wat ook een utopie is.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:39.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.