Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 2 February 2004, 18:28   #1
Chaud
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Tonen videobeelden zelfmoordaanslag krijgt steun

Bron : www.fok.nl


De beslissing van de Israëlische overheid om videobeelden van de recente aanslag in Jeruzalem te publiceren, wordt door een broer van één van de slachtoffers 'juist' genoemd. Op de website van het Israëlische ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de regering een video met gruwelijke opnames van vlak na de explosie geplaatst. Bij de zelfmoordaanslag van afgelopen donderdag kwamen tenminste elf mensen om het leven.

Het is voor het eerst dat de Israëlische overheid zulke beelden vrijgeeft. De video, die te gruwelijk wordt beschouwd voor vertoning op televisie, toont bloederige lichaamsdelen in de opgeblazen bus en op straat, inclusief afgescheurde handen, benen en repen vlees.



Een van de tientallen gewonden van de zelfmoordaanslag

Hoewel velen in de joodse gemeenschap de mening delen dat het noodzakelijk is de beelden aan de wereld te tonen, zijn er ook zorgelijke gevoelens. Het gevoel dat Israël de propagandaoorlog aan het verliezen is lijkt met deze publicatie te worden bevestigd. Reporters mogen tegenwoordig bijna direct na een bomaanslag filmen en krijgen toegang tot de slachtoffers in de ziekenhuizen. De Palestijnen vertonen op hun beurt regelmatig televisiebeelden van de gevolgen van Israëlische aanvallen.

De boodschap die de Israëlische overheid meegeeft met deze beelden is dat de veiligheidsmuur deze aanval had kunnen voorkomen. "Het anti-terrorisme hek had deze slachting kunnen voorkomen", schrijft het ministerie bij de video op haar website. Er is momenteel veel controverse over de beslissing van het Internationaal Gerechtshof in Den Haag, om de zaak van de Israëlische veiligheidsmuur in behandeling te nemen. De Israëlische regering heeft te kennen gegeven jurisdictie van het gerechtshof op dit punt niet te onderschrijven. Ook Engeland en Amerika maken grote bezwaren tegen de beslissing van het hof om de legaliteit van de muur te onderzoeken.

De video is hier te vinden (Waarschuwing: De site die je wilt bezoeken kan onprettig zijn voor mensen met een niet zo sterke maag.)

( site : http://www.mfa.gov.il/mfa/home.asp )


Eh.. ik vindt dit echt niet kunnen .. en ik raad de video je niet aan .. Als je tog zo nieuwsgierig bent kijk en dan maar
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:28.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.