Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 21 March 2004, 20:17   #34
electricity
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

ik vind dat annomeisje wel een punt heeft.

ze willen geen condooms gebruiken dus moeten ze niet miepen, en ook met dat kinderen verkrachten, ook onzin dat zij dat doen.
ze hebben al heel vaak geprobeerd met condooms te geven, maar die gebruiken ze gewoon niet.

dus zijn ze zelf dom bezig.

*net als mensen die roken niet moeten zeuren als ze slokdarmkanker krijgen*

en denk je dat die euros die ze inzamelen echt daar besteed worden? ze moeten eerst hun campagne kosten eruit halen enzo, en het beetje wat er komt, moeten ze niet naar afrika sturen, maar naar amerika of ergens anders waar onderzoek wordt gedaan naar aids.

die mensen die nu aids hebben gaan er toch dood aan en hebben al een rotleven, dus kan je beter zorgen dat ANDEREN het niet krijgen, of dat het voor ANDEREN te genezen is. en niet die euros naar afrika sturen.

wij in nederland hebben ook een hoop problemen, maar wij zijn ontwikkeld. afrika had eigenlijk nieteens ontdekt moeten worden, want zij waren niet klaar voor de vooruitgang die de westerse wereld heeft. want als ze niet na kunnen denken over gevolgen van hun daden dan moeten we ze ook niet helpen (en dat geld ook voor andere dingen natuurlijk, bijvoorbeeld die irakezen die tegen hulp zijn)
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 12:01.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.