Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Gezondheid & Lifestyle
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 22 May 2004, 20:05   #1
Xessex
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Anti-Candida dieet

Ik ben nu een week terug, na het bezoek aan een elektro accupuncturist, begonnen met een anti-candida dieet. Voor degenen die niet weten wat dat is.... het is de schimmelvariant van gist. Deze schijnt in overvloed in mijn darmen aanwezig te zijn

Het dieet is best goed op zich. Ik eet eigenlijk alleen nog maar bijzonder gezonde dingen. Eigenlijk vrijwel alleen spullen uit de natuuurwinkel en niks met toegevoegde suikers. Een aanrader voor wie wil afvallen op nog eens een heel gezonde manier ook. Vooral het gezonde ervan is zo goed, want tegenwoordig zitten er allerlei stoffen in de voeding om het maar langer goed te houden en meer kleur te geven etc. Al die zogenaamde door de EG goedgekeurde hulpstoffen die overal inzitten. Het zou mij niet verbazen dat daardoor een ziekte als kanker steeds meer voorkomt.

Maar wat ik eigenlijk wil vragen of er iemand bekend is met dit dieet en eventueel nog tips heeft. Ik moet het 5 weken volhouden maar ik mag geen gewicht gaan verliezen. Ik weeg namelijk maar 75 kg en dat met 1,96m lang. Weet iemand nog leuke tussendoortjes die wel mogen...en alsjeblieft niet van die rijstewafels ofzo. Dat soort spul vul ik mijn maag nu al noodgedwongen mee.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:12.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.