Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 27 May 2004, 16:23   #12
PFP
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sander0201
Als jij zou kunnen kiezen had je dan liever een kind dat gehandicapt is of een kind dat " normaal " is.


Wist je trouwens dat de helft van alle kinderen met het down syndroom (mongooltjes) geboren wordt met een hartafwijking.
het is geen kankergezwel, en tuurlijk wil iedere ouder dat zijn kind gezond is, maar iedere ouder wil ook dat zijn dochter of zoon succesvol en populair wordt en natuurlijk beeldschoon en charmant.

Als je absoluut geen risico wilt lopen dan moet je maar een hond nemen. Ik walg echt van de manier waarop er hier door sommige mensen wordt gesproken over abortus alsof het een blindedarm operatie is.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:48.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.