Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Bekijk resultaten enquête: Ben jij donor?
Ja 14 45,16%
Nee, uit (geloofs)overtuiging 1 3,23%
Nee, maar ik ben het wel van plan te worden 7 22,58%
Ik laat het aan mijn nabestaanden over 2 6,45%
Ik weet het nog niet 7 22,58%
Stemmers: 31. Je mag niet stemmen in deze enquête

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 3 June 2004, 15:16   #14
BlackTurtle
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

volgens mij heb ik dit al eens verteld maar ok, kan vast geen kwaad om het nog eens te doen.

jah, ik ben overtuigd donor, al een hele tijd zelfs voordat ik een donorcodicil aan kon vragen had ik het af besproken met mn ouders. op uitzondering van mn ogen en mn huid. want ik wil met mijn littekens begraven worden, en de ogen vind ik ook dat je af moet blijfen want dat zijn de vensters van de ziel.

offtopic: leoleo luister eens meisje, jij wilt dan wel graag reincarneren enzo, maar 1 ding he bij reincarnatie gaat het om de ZIEL niet om je lichaam. je lichaam is niets meer dan een omhulsel. dusseuh niezzo dom lullen he.

ow en sorija. in alle culturen waar ze in reincarnatie geloven, cremeren ze. wij hebben dat alleen maar overgenomen. het verbranden van het lichaam staat los van het feit dat je ziel een ander omhulsel aan gaat nemen. en in jouw geval zal dat vast een regenworm worden
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 10:06.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.