Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 10 June 2004, 22:57   #37
Sanne
Whooohooo
 
Sanne's Avatar
 
Geregistreerd op: 17 December 2003
Locatie: Tilburg
Berichten: 7.664
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Annuh
Oke laat ik eerst ff zeggen dat ik geen hekel aan de Duitsers heb.
Maar als je een reden wilt verzinnen waarom de 'zeeuwen' af en toe spottend over de duitsers doen. Heb je hier DE reden.

In de zomer denken die Duitsers dat alles wat ze tegenkomen hier van hun is en dat ze het zelf gebouwd hebben. Ze verbouwen heel het strand met hun schepjes.
Ze weigeren het om Nederlands te spreken. En kijken je nog lelijk aan ook als je ze niet verstaat of in netjes Duits terugpraat.
Laat ik voorzichtig zeggen dat ik de Duitse toeristen niet echt mag?! Maar ja de nederlanders zijn vast ook niet geliefd in Spanje.

Verder merk ik niks van Duitse haat
Dat ben ik met je eens.
Ik werk ook in de horeca en Duitse toeristen doen echt helemaal niets om zich ook maar een beetje aan te passen. Mijn duits is heel belabberd en dat laat ik ze dan ook merken, maar ze blijven gewoon als een gek in het duits doorratelen. Als jij op vakantie gaat, dan probeer je toch wat kleine zinnetjes in die taal te leren of doe alleen ik dat?
__________________
Well they said it changes when the sun goes down
Around here
Sanne is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:03.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.