Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 2 November 2004, 11:43   #1
LexS
BeHeerser
 
Geregistreerd op: 25 March 2004
Locatie: Amsterdam
Berichten: 1.800
Standaard

Citaat:
Theo van Gogh vermoord


Door onze Amsterdamse redactie


AMSTERDAM, 2 NOV. De Amsterdamse filmmaker, publicist en schrijver Theo van Gogh (47) is vanochtend rond half negen neergestoken en vervolgens neergeschoten op de hoek van Linnaeusstraat en de Mauritskade in Amsterdam. Van Gogh overleed ter plaatse. Dat heeft de Amsterdamse politie bevestigd.

Van Gogh kwam rond kwart voor negen uit het stadsdeelkantoor Linnaeusstraat. Daar werd hij opgewacht door iemand die hem neerstak. Van Gogh wist de overkant van de straat te bereiken en werd vervolgens door dezelfde persoon met meerdere malen beschoten. Bij die schietpartij werd ook een omstander geraakt. Deze omstander wist lopend het politiebureau te bereiken waar hij werd behandeld.

De verdachte vluchtte het Oosterpark in, waarna de politie het park afzette. De man bereikte de uitgang van het park aan de Mauritskade. Daar ontstond een vuurgevecht met de politie, waarbij de verdachte in zijn been werd geraakt. Ook een motoragent in een kogelvrij vest raakte hierbij gewond. Hij verkeert niet in levensgevaar. De verdachte werd opgepakt en wordt inmiddels onder bewaking behandeld in een ziekenhuis. De politie doet verder geen mededelingen over de identiteit van de verdachte.

Een ooggetuige stapte rond kwart voor negen uit de tram bij de Linnaeusstraat en zag het slachtoffer op de grond liggen. Ook zag hij een kleine man in een beige regenjas het park inrennen. De man droeg een zwart vest met een capuchon. Getuigen meldden dat op het lichaam van Van Gogh een brief zou zijn gevonden. Volgens het NOS-journaal zou daar islamitische teksten opstaan. Die zou met een mes in zijn borst vastgestoken zijn. De politie wil dit gerucht niet bevestigen.

Burgemeester Cohen, hoofdofficier De Wit en korpschef Kuiper zijn vanmorgen bijeengekomen op het gemeentehuis in Amsterdam. Om half één geeft de Amsterdamse driehoek waarschijnlijk een persconferentie.

Bron: nrc.nl
Vooral de op een na laatste paragraaf... Is het weer zover?
LexS is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:04.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.