Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 13 December 2004, 15:12   #1
The Phit
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

ik heb geen goed woord over voor dat klotebedrijf. Er is vandaag een nieuwe dienstregeling. ALWEEER!!. ja!.. Vorige keer hadden ze de Intercity Den Helder - Nijmegen geschrapt voor het stoppen op Heiloo en Castricum. Deze trein werd in beide plaatsen wel volop gebruikt en was steeds stampvol.... Toen hadden ze de spitstrein die alleen tijdens de spit reed, omgezet in een vaste traject voor Alkmaar - Amersfoort. Maaaar de altijd al zo overvolle stoptrein naar Amsterdam reed toen ook nog. Het punt is dat de intercity en stoptrein gewoon bij me schooltje op amsterdam amstel stopten. Maar nu is de stoptrein geschrapt (is nu Uitgeest - Amsterdam geworden). En moeten we het nu met maar 2 treinen in het uur naar Mokum toe doen. Tja, ze zijn gewoon ontzettend dom daar bij de NS, want dit wordt gewoon weer elke ochtend en middag staan in de trein .
Dan zou je als weldenkend mens gaan zeggen, laat die intercity dan maar gewoon weer stoppen in Heiloo. Dan krijgen ze ook weer geheid meer klanten want er wordt tegenwoordig steeds meer de auto gepakt omdat ze gewoon aan het kutten zijn bij de NS.
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:25.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.