Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 13 May 2005, 21:58   #1
aarsch
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thaliaaglaja
In zekere zin wel: als een land in schulden maakt, heeft dat gevolgen op de economie. Als het slecht gaat in de economie van een land, zijn er meer faillissementen en dat gaat een land ook een klein beetje failliet.
kijk wat wat voor grond amerika heeft, en zeker wat daarin zit.. een land kan niet failliet gaan (kan alleen slecht draaiende economie hebben

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thaliaaglaja

Ik weet niet wie dit mij gezegd heeft, maar iemand zei me deze week dat het maar best is dat Bush herverkozen is: zo kan hij zijn boeltje in Irak en de rest van de wereld opruimen i.p.v. het op de schouders van zijn opvolger te schuiven. Maar blijkbaar zal die opvolger nog meer mogen goedmaken.
beetje zwakke ontkrachting van het argument maar goed dat hij nog een keer zit zodat hij niet iemand anders de schuld kan geven
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 08:44.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.