Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 9 June 2005, 22:26   #1
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

We moeten ze daarom nog meer verantwoordelijkheden geven! Ze laten duidelijk zien dat ze het aan kunnen!

Ik weet niet wat ik grappiger vond. Dat geval met die gast die 2x ging rijden om ook voor zijn collega een kaartje te pakken, of het feit dat ze die parkeerkosten ook nog declareren

Voor de mensen die het gemist hebben:

In Zoetermeer parkeren de medewerkers van het KLP (Korps Landelijke Politiediensten) en een politiebureau vlakbij hun wagen in de parkeergarage. Een hele bijzondere, want je kunt 3 uur parkeren voor niets en daarna gaat de meter lopen. Wat deden deze slimmerikken nu? Die parkeerden om 8 uur hun wagen in de garage en kwamen vlak voor 11-en en vlak voor 2-en terug om nog 2x 3 uur gratis te kunnen staan. Ze waren nog te lui om even naar buiten te rijden maar draaiden hun wagen vlak na de slagboom en reden meteen weer naar binnen. Sommigen reden meteen even een rondje door de garage om ook voor hun collega's een kaartje te pakken. Weer een ander reed even onder de slagboom door, in de achteruit en meteen nog een kaartje pakken.

Wanneer men gewoon zou betalen kostte het (8 uur, 3 uur gratis en dan steeds €1,50 per uur) €7,50. Op zich een dure grap toch nog, ware het niet dat de kosten gedeclareerd kunnen worden. De medewerkers betaalden zelf dus niets, maar kregen wel elke maand over de 100 euro aan parkeervergoeding. Per jaar dus zo'n 1200 euro.

Bijzonder wrang voor de korpsleider, die net het boekje 'Wij laten ons ware gezicht zien' had verspreid onder zijn korps. Met als inhoud dat de politie het goede voorbeeld zou moeten geven

Een beetje off-topic maar toch ook weer niet voor zij die werkelijk de illusie hadden dat de politie een organisatie is waarop je kunt bouwen
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:19.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.