Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Multi Media > Muziek Forum
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Muziek Forum Speel je in een band? Of wil je ons laten weten welk nummers jij waardeert. Kortom: Rok, Jas of Bloes. Het is allemaal klere-muziek en past hier dus perfect thuis!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 11 June 2005, 22:00   #17
koekje
tijd om op te staan
 
koekje's Avatar
 
Geregistreerd op: 3 January 2005
Locatie: VB
Berichten: 1.038
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door yor
Ja en nee.

Ja: veel 'harde' band hebben inderdaad vaak overheersend wat negatievere teksten, hoewel dat lang niet voor elke band opgaat en het er maar aan ligt over wat voor soort bandse je praat.

Nee: veel bands die ik luister fucken inderdaad wel op dingen, maar wel op een zinnige manier. Als ik bijv kijk naar dat nummer van LB op geloof ik het derde album dat die eikol 50 keer fuck loopt te roepen en er niks mee bereikt, vraag ik me af wat het punt is. Je mag best fucken imo maar je moet wel een punt maken en dat maakt die fred durst (vind ik) totaal niet
ok ok ... ik geef je deels gelijk...maar kan je dan een vb geven van een band die dan wel aan zijn 'punt' komt ? of die er iets mee bereikt ?
__________________
De beste van de heeeeeeeele wereld !
koekje is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 15:07.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.