Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 23 June 2005, 13:04   #15
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Hoho, die vergoedingen wilde men gewoon verhalen op ProRail! Ik vind zoiets ook niet meer dan normaal want per saldo ben ik als klant dan altijd meer kwijt.

Het openbaar vervoer zou een vervanger moeten zijn voor mensen die geen geld hebben voor een auto, die milieubewust willen zijn of die gewoon liever niet met de auto gaan. Op deze manier wordt het voortdurend onaantrekkelijker gemaakt terwijl onze autowegen al zo vol zijn.

Toen de NS nog een staatsbedrijf was ging het in ieder geval veel beter. Dat de overheid er niet in zou kunnen investeren weet ik niet. Waarom niet? Het is een keuze die je maakt. Voor zover ik weet is het spoorwegennet 'an sich' nog sowieso van de overheid..
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:58.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.