Ik vind dat die jongen maar eens stilaan moet gaan weten wat hij voelt of niet. Als ik je verhaal zo lees, heb ik echt wel het gevoel dat het alleen maar van jouw kant komt.
Als je afspreekt moet je maar eens goed praten, en ik vind dat hij dan maar eens moet zeggen wat hij bv. zo verschillend aan jullie levensstijlen vind, en waarom dat dat hem zo stoort.
Ik kan wel begrijpen dat hij onzeker en zo is, maar dan moet hij je toch niet kussen, en van die smsen sturen dat hij je graag ziet enzo.
Ik zou hem eens goed duidelijk maken dat hij met je gevoelens speelt, en dat je het beu bent. Jij hebt al genoeg "geleden"(als ik het zo kan zeggen)Hij moet maar eens een besliising maken of hij een relatie ziet zitten, en of hij je nu graag ziet of ni.
|