Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 5 October 2005, 08:35   #11
Foetsy
aber, warum?
 
Geregistreerd op: 23 May 2002
Locatie: Zuid-Holland
Berichten: 657
Standaard

dan moet je het woord allochtoon beter definiëren. Iedereen die een ouder heeft die in het buitenland is geboren, Nederlander of niet, is een allochtoon volgens mij.
Waar trek je de grens? Alle hindoestanen ook die hier al jaren wonen, nauwlijks opvallen en vloeiend Nederlands spreken, maar nog een Indisch paspoort hebben ook weg? Of alleen de Turken, Marokkanen en Antilianen? Alle Allochtonen uit de Mijnstreek (Bartje518 volgens mij) ook weg (daar waren toch geen problemen mee ofzo?)? Welke allochtoon moet van jou wel weg en welke niet? Ben jij alwetend en kan jij die voorwaarden stellen?

Ik denk dat het probleem iets groter is dan alleen dat al die 'allochtonen' niet inburgeren. Ik bedoel, ga nou niet zeggen dat het isoleren van bepaalde groeperingen door juist de autochtonen niet meehelpt aan het probleem.
__________________
It is the things you believe in which make you human
Foetsy is offline  
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:02.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.