Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 22 May 2006, 21:02   #16
Bazzemans
Super Lid
 
Bazzemans's Avatar
 
Geregistreerd op: 15 January 2002
Locatie: Ulft & Enschede
Berichten: 5.522
Stuur een bericht via MSN naar Bazzemans
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Tyskie
Toen ik FB werd ben ik gewoon gevraagd hoor.

Als je een goede kandidaat ziet rondlopen op het forum, dan vraag je die toch? Tenzij je geen criteria hebt waar een goede kandidaat aan zou moeten voldoen. Tja, dan kies je er voor om men zich te laten aanmelden en maar te kijken wat er uit rolt.


Om weer ontopic te gaan:
je ziet nu dat er niet radicaal wordt opgetreden. Waarom niet? Volgens mij omdat het totaal niet besproken wordt binnen staff. Er is niet eens de afspraak gemaakt om dat zo te gaan doen.
De meiden vinden het allemaal wel best blijkt. En er verandert geen zak. Kan een verschil in visie zijn.. of een gebrek aan mentaliteit?
Wat betreft het FB-schap is het de laatste tijd wel zo dat we vragen wie er de zin heeft om FB te worden en aan de hand van de motivaties van de potentiele FB's en de forummers worden dan uiteindelijk de keuzes gemaakt. Interactief beleid noemen ze dat , je geeft iedereen het gevoel dat ze mee mogen denken en uiteindelijk ligt de beslissing bij ons.

Er is idd (nog) geen afspraak gemaakt binnen de staff hierover. Ik heb het hier alleen geopperd, omdat iedereen hier mee kan lezen en kan reageren. Jammer genoeg komt hierbij weinig reactie van een aantal FB's (die het aangaat) en helaas gaat dit in de staff ook meestal zo..
Bazzemans is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 15:07.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.