|
|||||||
| Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
![]() |
|
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
|
|
|
#1 |
|
-
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
|
En weet je trouwens waar ik helemaal verzot op ben? Op impulsieve beslissingen. Zoals op 15min beslissen om naar zee te gaan. Je spullen bijeen nemen en gewoon vertrekken.
Zalig vind ik dat :-) |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Lid
Geregistreerd op: 28 February 2005
Locatie: Den Bosch
Berichten: 3.658
|
Jah, meestal heb ik dat savonds. Dan ga k maar naar vrienden toe ofzo. Maar als er dan niemand tijd heeft is het wel lastig. Of als het dan idd te laat is om iets te gaan doen.. en dan kan je niet slapen omdat je nog helemaal niet moe bent, en dan heb je allemaal wilde ideeen.
Spontane dingen zijn ook altijd leuk ja, meestal zelfs leuker als geplande dingen. Je verveelt je echt trouwens he?
__________________
Yohoo |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
ennnnnnnn 15 minuten later lag saartje lekker te slapen |
|
|
|
|
#4 | |
|
-
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
|
Citaat:
Nee hoor, toen zat ik in bad ;D |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Ik heb altijd wel "wilde" ideeen
als ik me verveel dan bel ik mensen op om wat te gaan doen of ik regel wat voor een tijd later.. iets organiseren is vaak al de halve lol |
|
|
|
#6 | |
|
veteraan
|
Citaat:
__________________
hoi ik koop mijn vette dag aanbiedingen op http://aanbiedingvandaag.nl |
|
|
|
|