Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Gezondheid & Lifestyle
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven.

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 27 May 2006, 22:02   #1
Sedes
° Blub °
 
Sedes's Avatar
 
Geregistreerd op: 3 June 2003
Locatie: Gent & Brugge
Berichten: 5.634
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door AmbyPur

Dat wat Karima zegt lijkt op dwanghandelingen. Iets (herhaaldelijk) moeten doen, wat je niet kunt laten omdat je bijvoorbeeld denkt dat er dan iets ergs gebeurt. Dat kan iets heel irreeels zijn, maar ook al besef je dat, dan moet je het toch doen. Het moeten aanraken van dingen hoor je vaak. Obsessief Compulsieve Stoornis (OCS) heet het.

Maar ik denk dat veel mensen het hebben in een hele kleine mate. Ik moet ook altijd van alles recht leggen, bijvoorbeeld de CD's in een winkel die opgestapeld liggen. Maar ik kan het wel laten als ik er bij nadenk, dan raak ik niet in paniek ofzo.
Was laatst een programma hierover op mtv. Over mensen die het echt in extreme vorm hadden en in therapie gingen om er vanaf te raken..

En in de winkel of bij andere mensen dingen recht leggen of juist hangen heb ik soms ook wel, dan wel onbewust. Als ik er idd bij stil sta dan doe ik het niet..
__________________
(\_/)
(O.o) This is Bunny.
(> <) Copy Bunny into your signature to help him on his way to world Domination.
Sedes is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 May 2006, 22:29   #2
AMF
Super Lid
 
AMF's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 December 2002
Locatie: Utrecht
Berichten: 8.609
Standaard

ik heb sommige periodes dat ik heel veel met m'n ogen knipper of m'n ogen 'wegdraai'..echt een superirritante tic (het ziet er ook niet uit ) maar ik moet het gewoon doen ik heb dr vooral veel last van als ik moe ben of heel zenuwachtig omdat ik dan met andere dingen bezig ben, terwijl normaal, als ik fit ben, kan ik het beter in bedwang houden
__________________
Uw advertentie hier?
AMF is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 04:45.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.